Výpomoc

10. března 2017 v 23:42 | Gábnus
Ahoj,

dnešek měl být krásně na pohodu. Měl jsem pracovat od 8:30 do 16:00. Je čtvrtek, takže lidí jsme moc neočekávali. Jenže změna. Zhruba v 10 za mnou přišla jedna z nadřízených, jestli bych nechtěl jít vypomoct do pobočky v Hyde parku. Tato výpomoc měla trvat od 12 do 8 večer. Takže jsem okolo půl jedenácté opustil svojí práci a směřoval jinam.

Nejprve jsem nemohl pobočku najít. Je umístěna uprostřed Hyde parku. Nakonec se mi to povedlo, ale přišel jsem o pár minut později. Naštěstí to nikomu nevadilo. Po příchod jsem našel manažerku zdejší restaurace, která mě umístila na úklid stolů. Takže jsem celých 6 hodin uklízel stoly. Zavíračka je určená zákazníky. Jak jsem se dozvěděl, v létě se zavírá i v 11 večer. Dnes se s ochlazováním vzduchu snižoval počet lidí v lokálu a tak se zavíralo v 6, kdy jsem také já ukončil svojí činnost

Tato restaurace je asi pětkrát větší než ta, kde pracuju já. Je umístěna na úžasném místě - uprostřed parku u vody. Ale právě kvůli rozloze bych tu pracovat nechtěl. Dnes byl, podle slov zaměstnanců, klidný den. I přes to pracovalo zhruba 20 lidí. U nás, když je klidný den, jako byl dneska, tak pracuje 5 lidí, v pondělí většinou 4. Celkově je u nás daleko větší pohoda, klid a přátelštější atmosféra.

Have a nice day
Gábnus
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mari Choi Mari Choi | Web | 16. března 2017 v 21:14 | Reagovat

Hyde park je neustále plný lidí, tak se ani nedivím, že tam mají celkem rušno.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama