Vstupenky

13. března 2017 v 23:09 | Gábnus
Ahoj,

tento článek věnuji své velké radosti.

V době, kdy jsem věděl, že do Londýna pojedu, jsem zjišťoval, jaké sportovní akce se zde budou konat. Byl jsem nadšený, když jsem zjistil, že zde bude mistrovství světa v atletice. Rozhodl jsem se, že se tam musím podívat alespoň na jeden program. Lístky byly v prodeji, ale já jsem musel šetřit peníze na zdejší pobyt. Proto jsem se rozhodl, že si koupím lístky z první výplaty.

Samozřejmě, že lístky už nebyly v prodeji. Respektive byly v prodeji asi jen příležitostně. Náhodou jsem koukal 9.3 a lístky byly k dispozici. Jenže se museli zaplatit přes kartu, kterou jsem měl v Česku a neaktivovanou. Než jsem jí aktivoval a zjistil všechny informace, které jsem potřeboval, lístky byly opět nedostupné. Tato náhoda mi ale strašně pomohla. Bez toho bych totiž lístky nesehnal ani později.

Teď už jsem tedy vše věděl a čekal na příležitost, která přišla hned další den. Do prodeje šly lístky, které byly vráceny. Na mail mi přišla nabídka, takže jsem si připravil pořadí, na jaké programy bych rád šel. Vybral jsem hlavně dva. První je odpolední program, kdy poběží finále Zuzka Hejnová a Usain Bolt a kvalifikaci budou házet oštěpaři. Druhý program je následující den ráno. Jeho součástí jsou první tři disciplíny desetiboje, mé nejoblíbenější atletické disciplíny.

Prodej začal v 10:00 místního času. Já jsem nemohl dospat, takže jsem byl připraven už v 8:30. Na stránkách bylo příliš mnoho lidí. Když jsem aktualizoval stránku, vyskočila tabulka, že stránka bude načtena za 0 - 30 minut. Všechno bylo v pohodě, dokud mě jedno tohle dlouhé načítání neodhlásilo. Stalo se to v nejhorší možnou chvíli v 9:55. Musel jsem se tedy znovu přihlásit a vyskočila mi tabulka, že akce bude provedena od 30 do 60 minut. Doufal jsem, že na mě za tu dobu lístky zbudou a stalo se. Sehnal jsem lístky na oba programy a velice dobré lístky v sekci B. Pokud jsem to dobře pochopil, jsou lístky premium a pak sekce A - D. Já mám na oba programy lístky v sekci B. Výhled bych měl mít tedy velice luxusní a strašně se těším. Jediným problémem tedy zůstává, abych dostal volno v práci.

Have a nice day
Gábnus
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Frogush Frogush | 10. dubna 2017 v 21:37 | Reagovat

Proc jsi tak dlouho neaktivni? Jsi jeste v Londyne?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama