Ubytování

7. února 2017 v 23:19 | Gábnus
Ahoj,

dneska se zaměřím na své ubytování. Ve fotogalerii najdete fotky mého pokoje.

Bydlím v sharehousu společně se šesti dalšími lidmi, převážně Čechy a Slováky. Pokoj mám sám pro sebe, i když je to pokoj pro dva. Jednolůžkový na mě prostě nezbyl. Ubytován jsem přes ubytovací agenturu asi 10 minut chůze od stanice metra.

Co si budeme nalhávat, není to žádná kvalita, ale pro přespání bohatě poslouží. Pokoj není příliš velký, ale je v něm vše důležité. Jsou tu dvě skříně, stůl, polička, topení, postel a okno. O kvalitě nábytku si povídat nemusíme, byl bych kritický, ale nechci si tím kazit pobyt. Každopádně i přes své nedokonalosti i nábytek poslouží svému účelu.

Pokud se mi pokoj zdá malý, koupelna je miniaturní. Sotva se v ní mohu otočit. Je tu ale všechno důležité, záchod, umyvadlo, vana, a víc není potřeba.

Nejhezčí v celém domě je kuchyně. Moderně vybavená se spoustou elektrospotřebičů, ještě vědět jak je používat a bylo by to opravdu dokonalé. Hned vedle kuchyně se nachází společná místnost, kde je pohovka, stůl a židle.

Důležitá informace je, že WiFi funguje. Byl jsem varován spolubydlícím, že internet často vypadává a nejlépe funguje ve společenské místnosti. Já si zatím stěžovat nemohu, jsem tu druhý den, internet používám ve svém pokoji, který je zhruba nad společenskou místností, kde WiFi zařízení zabírá kus poličky, a žádný výpadek ani zpomalení jsem neměl. Doufám, že to takhle bude pokračovat.

Have a nice day
Gábnus
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama