První den

22. února 2017 v 22:54 | Gábnus
Ahoj,

první den v práci už mám několik dnů za sebou, ale dřív jsem neměl sílu napsat článek.

Co k němu napsat. Byl opravdu náročný. Vše začalo v 10 hodin ráno místního času. Manažerka si mě vzala do kanceláře, kde mi všechno vysvětlila. Já vypsal a podepsal spoustu papírů a společně jsme se odebrali na místo činu. V 11 hodin mi začal nový pracovní život. Dělal jsem víceméně to samé, jako při zkušební směně - uklízel jsem stoly, myl jsem nádobí, balil jsem košíčky a podobně.

Zhruba ve 14 hodin jsem byl poslán na oběd, který jsem si vybral z naší nabídky. Pro vaší informaci se jednalo o zeleninový salát, který v Londýně obědvám prakticky každý den od příjezdu (opravdu mám hodně rád zeleninu) a k tomu americké brambory, které mi chutnají daleko víc, než ty v Česku.

Po svačině začala fáze příprav na zavíračku, postupně jsme začali všechno uklízet a mýt. Všechno trvalo strašnou dobu, protože mi to dva moji kolegové, kteří zrovna měli službu, vysvětlovali a ukazovali. Vždycky se musí umýt myčka, kávovar, filtr u dřezu a další věci, které mi ale ještě neukázali.

Pracovní doba měla končit v 18:00, ale protože jsme díky mě byli pomalí, skončili jsme pár minut před půl sedmou. První pracovní den byl za mnou a čekali mě minimálně dva dny desetihodinových směn - na další dny jsem ještě svoje směny nevěděl.

Have a nice day
Gábnus
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama