Okolí

12. února 2017 v 0:26 | Gábnus
Ahoj,

v předchozím článku jsem psal, že bydlím zhruba 10 minut chůze od metra a popisoval jsem dům, ve kterém bydlím. Dnes přišla řada na okolí.

Bydlím ve čtvrti Walthamstow. Název ulice není důležitý, ale vězte, že v této ulici je spousta domů a téměř žádný provoz, takže je tu naprostý klid. Tedy alespoň z části od silnice. Za domem se nachází koleje, kde projíždějící vlaky nevydávají zrovna líbezné zvuky.

Co se týče obchodů, nemohu si stěžovat. Cestou na metro procházím kolem spousty užitečných obchodů, včetně prodejny rakví. Hned vedle metra se nachází the Mall, obchodní centrum, kde se kromě obchodů nachází také stánky rychlého občerstvení a jedna restaurace. Když projdete halou, vyjdete na ulici plnou pouličních stánků. Bez přehánění tu můžete sehnat snad cokoliv.

Na nedostatek obchodů si tedy určitě stěžovat nemohu. Stejně tak je to s holičstvím a různými kavárnami, které jsou snad na každém rohu.

Je tu opravdu vše - prádelny, čistírny, bary, restaurace, fast foody, internetové kavárny. Vše, na co si jen vzpomenete je v dosahu deseti minut chůze z mého bydliště.

Na okolí si tedy určitě stěžovat nemohu.

Have a nice day
Gábnus
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama