Arsenal

17. února 2017 v 18:03 | Gábnus
Ahoj,

dneska jsem se vydal na stadion místního velkoklubu Arsenal Londýn. Tedy vydal jsem se na něj podívat zvenčí. V budoucnu, ale plánuji projít, jak jejich muzeum, tak stadion.

Ke stadionu vede určitě více cest. Můžete jet autem, autobusem nebo si udělat dlouhou procházku. Já jsem zvolil metro. I tady jsou dvě možnosti. Buď můžete vystoupit na zastávce Holloway road nebo jako já na stanici Arsenal. Po odchodu z prostorů metra jdete ulicí doprava a ta Vás zavede přímo ke stadionu. Stačí jít po chodníku a po pravé straně se nachází vchody ke stadionu, Já jsem šel až na konec ulice, kde se nachází The Danny Fiszman Bridge.

Po přechodu mostu se hned nachází Herbert Chapman Statue. Na stadionu jsou plakáty a zajímavě popsané příběhy. Na ploše vedle stadionu jsou různé plakáty s obrázky fotbalistů. Byl jsem lehce zklamaný, jelikož jsem nenašel plakát s fotkou Petra Čecha. Obcházel jsem stadion a našel jsem Thierry Henry Statue, Dennis Bergkamp Statue a Tony Adams Statue. Legendy ve zvláštních pozicích (fotky v galerii). Jenom normální procházka okolo stadionu mi zabrala zhruba čtvrt hodiny, takhle obrovský je Emirates Stadium.

Musím se přiznat. Na stadion Arsenálu jsem šel hlavně kvůli bratrovi, který je jejich obrovským fandou. Já sleduji spoustu sportů, ale fotbal mezi ně nepatří. Každopádně mě to celé natolik zaujalo, že mám v plánu, kromě prohlídky stadionu a muzea, být součástí nějakého zápasu. Pokud se mi to povede, určitě se můžete těšit na mé dojmy, názory a fotky.

Have a nice day
Gábnus
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama